directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj
Nasz
hotel

Hotel Książ*** to miejsce idealne do spędzenia wymarzonego wypoczynku w niepowtarzalnej, zamkowej scenerii. Ten bajeczny obiekt położony pośród morza lasów oferuje bogatą ofertę noclegowo - turystyczną, przenosząc gości w arystokratyczne dzieje.
Hotel zlokalizowany w trzech oficynach pałacowych, stanowi obecnie największą część bazy noclegowej na terenie książańskiego kompleksu zamkowo - parkowego.

lines
Nasz<br>hotel Nasz<br>hotel
Park

Zamek i otaczający go park krajobrazowy z pewnością pozwolą Państwu odetchnąć i rozkoszować się pięknem stylu minionych epok pozostawiając niezapomniane wrażenia.

Dzisiaj również Państwo mogą skorzystać z niezapomnianego pobytu w zamkowej aranżacji i w skąpanym zielenią otoczeniu, które fascynuje i zachwyca przybyłych gości.

lines
Park Park Park
Dla Dzieci
Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci Dla Dzieci
Detale
Detale Detale Detale Detale
Atrakcje
Odetchnij

Obiekt, urokliwie zlokalizowany na przedzamczu majestatycznego Zamku Książ, wznoszącego się na cyplu skalnym na wysokości 395 m n.p.m., kontynuuje tradycje dawnej rezydencji Hochbergów, która pierwotnie pełniła funkcje reprezentacyjne, przyciągając i kusząc „koronowane głowy” Europy niezwykłą aurą oraz magią otaczającą to miejsce.

Galeria
Opinie
  • Ładny, przestronny salon, schludne sypialnie, bardzo przestronna łazienka
    Anna Kalwak
  • Polecam zanocować i skorzystać ze zwiedzania tego wspaniałego miejsca
    Wojtek_83
  • Marek
facebook
5/5
booking
9/10
trip advisor
10/10