Opinie Gości

directDojazd phoneZadzwoń RezerwujRezerwuj

9.6 / 10

5 / 5

Hotel zlokalizowany w dawnych budynkach gospodarczych tuż przy samym pałacu. My akurat spaliśmy w dawnej książęcej stajni 😁. Pokoje czyste w pokoju wanna z prysznicem i co miłe czajnik oraz kawa i herbata. Dodatkowym atutem jest parking tuż przy hotelu w cenie pokoju. Śniadanie w formie bufetu wybór powiedziałbym standardowych potraw😀. Mile panie w recepcji zawsze służą pomocą. Idealne miejsce na zwiedzanie okolicznych atrakcji.

Mariusz

5 / 5

Najwspanialej wspominam... widok z okna wprost na dziedziniec Zamku Książ i na sam Zamek 😍😍😍 To był taki czad, że dla samego widoku warto nocować w tym hotelu (bardzo późnym wieczorem, gdy cichnie życie wokół Zamku, wtedy klimat na dziedzińcu jest obłędny). Sam hotel jest OK, nie ma się do czego przyczepić. No może, że łóżko było bardzo wąziutkie, ale to naprawdę szczegół, bo liczy się klimat miejsca. Fajne i dobre śniadania na tarasie z przepięknym widokiem na otaczające Zamek lasy.

Agnieszka

9 / 10

Świetne położenie, doskonały jako baza wypadowa, fantastyczne śniadanie. Nocleg z historią w tle.

Daniel

9 / 10

Bliskość Zamku, przepiękne krajobrazy. Ścieżki do spacerowania. Jestem zadowolona z pobytu.

Ilona

5 / 5

Hotel bardzo przyjemny. Pokój spory, a łazienka w rozmiarze niejednej kawalerki w obecnej deweloperce 😉 Śniadania pyszne no i oczywiście rzut beretem od Zamku Książ i wszystkich atrakcji. Polecam 😊

Magdalena